Ankara Fotoğrafçılık Kursu – Hakkımızda

 

ankara-fotoğrafçılık-kursu-photoarts

Bir Studyo Arts Markası olarak 2006 senesinden beri BD Organizasyon LTD.ŞTİ. altında onlarca kurum ve kuruluşa hizmet veren ekibimiz, 2014 senesinden itibaren Ankara Fotoğrafçılık Kursu Photoarts  markasıyla bireysel eğitimleri de hizmetlerine katarak yoluna devam etmektedir.

Ankara fotoğrafçılık kursu Photoarts 10 senelik deneyimimiz, teori ile pratiği bir arada sunan sistematik programlarımız ve eğlenerek öğreneceğiniz ortamımız ile sektörde kendini ispatlamış Ankara’da fotoğrafçılık eğitimi veren en iyi kurumdur.

Tamamı profesyonel eğitmen ve piyasanın özelliklerini içereden gözlemleyebilen -bu nedenle de teorik bilginin yanında pratikte karşılaşılabilecek her türlü olasılık hakkında da öğrencilerini bilgilendirebilen- profesyonel fotoğrafçılardan oluşan Ankara Fotoğrafçılık Kursu Photoarts da alacağınız tüm eğitimler alışık olunan kurs sistemlerinden farklı olacak şekilde usta çırak ilişkisine dayalı, pratik ile teorinin bir arada ilerlediği, kurs süreci tamamlandıktan sonra da fotoğrafçılıkla ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz konularda rehberlik alabileceğiniz ve düzenli olarak gerçekleştirilen workshop, gezi, söyleşi vb. etkinliklere katılabileceğiniz sergi ve proje ekiplerinin içerisinde yer alabileceğiniz, fotoğraf çekmekten ve bunun hakkında paylaşımlarda bulunmaktan keyif alan kişilerle bir araya gelebileceğiniz  bir atölye ortamı sunmaktadır.

Ankara fotoğrafçılık kursu konusunda pek çok ilki de gerçekleştiren Photoarts

Ankara fotoğrafçılık kursu Photoarts ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.